Yorumlar

 • Hilal Gökçe Duman - Veli

  Cambridge sınavlarının çocuklar için büyük bir motivasyon aracı olduğunu, oğlumda yaşayarak gördüm. Sınav öncesi Swan English'in takviye dersleri sayesinde her seferinde büyük bir özgüvenle katıldığı sınavlardan sonra aldığı belgeler bir sonraki adım için motive edici birer unsur oldular. Swan English eğitiminden sonra tümüyle İngilizce konuşulan Birleşmiş Milletler Modeli'ne (MUN) üç kez büyük bir heves ile katıldı ve bundan sonraki tüm MUN'lara da katılmak için can atıyor. Teşekkürler SWAN

 • Melek - Öğretmen

  Bir öğretmen olarak sınav tekniklerine odaklanmanın çok önemli olduğuna inanıyorum ve öğrencilerin bu değerli kabiliyeti ancak sınavdan önce hazırlık kursuna katılarak kazanacaklarından hiç şüphem yok. Ayrıca hazırlık döneminde öğrenciler zaman yönetimi için de eğitim alıyorlar ki bence bu beceri gerçekten başarının anahtarıdır. Stres faktörünü de hafife almamalıyız; hazırlık döneminde yapılan çalışmalar çocukların CAMBRIDGE Sınavına alışmaları için büyük bir adımdır.

 • Emrecan Esmer -Öğrenci - 10.Sınıf

  Swan english'e 7 yildir geliyorum ve çok memnunum. İngilizcemin bu kadar gelişeceğini hiç düşünmemiştim. Mesela herhangi bir video izlerken sadece ingilizce olduğu zaman hiç problem çekmeden videoyu anlayabiliyorum. Buraya emek verdiğim için mutluyum. Gelmek isteyen yada ingilizce kursu arayan herkese tavsiye ederim.

 • Mustafa Doğru - Veli

  Çocuğumun İngilizce düzeyinin bağımsız bir kuruluş tarafından değerlendirilip bana bilgi verilmesi imkanını Swan English yönetimi sağladığı için hem idarecilerimizin cesaretini tebrik ediyor hemde kendilerine teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.