Dünyanın en iyi bilinen üniversitelerinden birisi olan Cambridge Eğitim Programını öğrenmek için senelerini veren öğrencilerimiz ile öğrencilerimize bu meşakkatli çalışmada yol gösteren, rehberlik eden Kuğu Dil Kursu öğretmenlerimiz bir başarıya daha imza attı.

9 öğrencimiz, Erkin Yıldırım öğretmenleri ile beraber 11 gün süren Cambridge Programına katıldı. Japonya, Çin, İtalya, Almanya, Fransa ve Türkiye^den gelen öğrenciler bu süreç içerisinde birlikte eğitime katıldılar. Sabah dersler, öğleden sonra spor aktiviteleri ve akşam oyunlara katıldılar. Farklı ülkelerden, farklı kültürlerden birçok arkadaş edinmelerinin yanı sıra, çevre gezileri, eğitim-kültür eğitimleri, sosyal çalışmalar ile hayatları boyunda unutmayacakları, belki artık hayata farklı bir pencereden daha bakacakları döneme geçiş yaptılar. Bu süreç içerisinde 2 öğrencimizin ayrıca başarı sağlayarak ek sertifika alması da ayrı bir gurur kaynağımız oldu...

Bu başarı öğrencilerimize itafen FCE adına Dilara Dündar, PET adına Ekin Küçükseymen ile Selin Akkaya duygu ve düşüncelerini bizlere sunmak için İngilizce ve Türkçe konuşma yaptılar.

Yarınımız olan çocuklarımızın, daha nice başarılara imza atması temennisiyle..

KUĞU DİL KURSU